Mañanský

Jak sledovat MS v hokeji 2019 v zahraničí?

Ahoj,už jsem vyzkoušel všechny zde uvedené možnosti a bezúspěchu.
Minulý šampionát jsem sledoval na sportlemon,ale letos nejede.
Žiju na kanárech,a jediná jistota byl youtube,ale ani ten nevysílá vše. Dnešní Švýcarsko jsem přežil s rádiem,ale na čtvrtfinále bych to měl rád vyřešené. Za jakékoliv tipy předem dękuji.

Odpovědi
klumprt

S tíhle je nějaký problém? https://sport­.ceskatelevize­.cz/

nyjono

Kanáry super 🙂 – a dovolenou si vzít nemůžeš? A vidět to na živo: