devi344

Jak sledovat české kanály na TV i v zahraničí ?

Konkrétně v Chorvatsku

Nejlepší odpověď
elektrikář

Satelitní vysílání ˇčeských programů běží na Satelittu Astra a Badr to jsou ty o kterých vím. možná i na jiné družici. Musíš vzít parabolu, satelit stvořit si nějaký držák na kterém by parabola držela, A hledat, co ulovíš. Jistě by se nějaké bližší informace našly zkus intrnetové vyhledávače.Dají se získat přesné souřadnice družic.

Další odpovědi
badisko

jednoduse mit satelit …:D mam to tak take ..:D ikdyz televizi vyuzivam velice malo a spis jako kulisu …jinak na treba internetove vysilani .. …:D

isteron

Ovšem, nesmú byť zašifrované. Inak niektorí provideri sat. tv. majú v ponuke aj české sat.tv. Napríklad máme Digi-tv.sk.