seidinka

Jak skladovat naloupané vlašské ořechy?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Ořechy se před loupáním musí nechat v dřevnaté slupce
Doplňuji:
nechat důkladně vyschnout. Pak jdou dát do sklenic a obsah sterilizovat.

Další odpovědi
anonym

V mražáku.

anonym

Pečlivě přebrat a uložit do suché zavařovací sklenice a zavíčkovat. Uložit do chladna. Nebo přebrat, nasypat do suchého sáčku a uložit do mrazničky.
Doplňuji:
Pokud nejsou jádra dostatečně suchá, tak je nechej nejdříve důkladně proschnout. No a ještě je možnost naloupané ořechy sterilizovat. S tím ale nemám vlastní zkušenost.