Visla

Jak si zazálohovat hudbu v mobilu, např. pro případ ztráty telefonu?

Stahuju si hodně mp3jek do mobilu, ale pokud bych ho ztratila, tak o ně přijdu. Jde tedy ukládat písničky zároveň již při stahování – něco na principu např. Google fotek, kam se mi fotky ukládají hned po pořízení? Mám Huawei + Android.

Odpovědi
Petr1491

Doporučuji super aplikaci Spotify. Stojí pár korun měsíčně, jsou tam absolutně všechny písničky a lze si každou z písniček stáhnout do mobilu a poslouchat offline – třeba při běhu. Žádné reklamy, vlastní playlisty apod…

Mc Merkurion

… disk google …

mzm

Petr1491: no všechny ne, třeba „písničky“ od „Eva a Vašek“ jsem tam nenašel. 😁