Bronzový

Jak si vysvetlite pojem

Facka od zivota? Tentokrat se to tyka i mne , ale presto si preji slyset nazory jinych,dekuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Skutečnou facku (políček) dostaneme zpravidla nečekaně, někdy zaslouženě, jindy nikoliv.
Obrazná facka v životě je také mnohdy nečekaná, o to víc překvapí. Někdy se k ní pomaloučku schyluje, jindy si na ni "zaděláváme" sami, např. svou neukázněností v jídle, kouřením ... Sice si to uvědomujeme, ale říkáme si, že k ničemu nemusí dojít.. Ale bohužel.
Důležité je se s ránou vyrovnat. Raději neříkat, proč se tak stalo právě nám. Zpravidla jde o skutečnost, kterou nemůžeme změnit ... Někdy je to však těžké.

Další odpovědi:

Pokročilý

Myslím, že to je mysleno, jako že mě život připraví nějakou nečekanou překážku... Prostě mi dá facku, ...
http://facka-od-zivota.blog.cz /

Bronzový

Facka vyjadřuje "náraz" a ještě k tomu do hlavy. Do hlavy se také člověk mlátí když si myslí že moc nemyslí :-)
Jde tedy o něco co nás překvapilo svou silou a tím že jsme si o sobě mysleli něco víc. Ukázalo se že jsme se přecenili a okolí nás odrazilo do patřičných mezí. Když se pak z "facky" člověk vzpamatuje, vidí že to bylo pochopitelné a mnohdy divné že nenarazil dřív. Prostě "ucho od džbánu" se utrhlo.
Facka od života bývá varování, má nás zastavit a máme věci přehodnotit než narazíme hůř.

Zlatý

Mne fackuje život snad celý život. Po čase jsem si snad i zvykl, i když to neni nic příjemného

Bronzový

Facku od života? tu jsem dostala takovou,(skrze jednoho z mých dětí), že se z ní do smrti nevzpamatuju. Nic se nadá vrátit zpátky, i kdyby ses snažila sebevíc, nic už nebude jako dřív.

Bronzový

Něco si představujeme,plánujeme a ono přijde nečekaně úplně něco jiného

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.