jak si vyrobit domácí puzzle

jak vyrobit domácí puzzle

Odpovědi
panenka

nejprve si musíš najít obrázek který chceš skládat.pak až ten obrázek máš vybraný vzít si nůžky a vystřihnout si ten obrázek na malé kousky čtverečky no a pak je promíchat a můžeš skládat.takhle jsem to i mým dětem dělávala

JayDee446

Kup si strouhanku a slož si rohlík :D …ne promiň – musím souhlasit s kolegyní výše, jen bych doplnil – ještě obrázek podlep čtvrtkou, nebo nějakým tvrdým papírem, aby se neohýbaly samostatné dílky.

Džanička

Obrázek si můžeš vystříhnout třeba i na trojúhelníčky nebo na nepravidelné dílky,není to potom tak jednoduché,hodně malým dětem můžeš obrázek podlepit dřevěnýma špachtličkama,se­ženeš je na netu,nebo v obchodě pro kutily,moje děti toto puzzle milují protože je netradiční.