Jakub Borský

Jak si vymslet přezdívku? Jmenuji se Jakub Borsky a potřebuji pomoci vymyslet přezdívku

Moje záliby: florbal,Počíta­če,kytara
Charakter: smysl pro humor, pořád veselý,zábavný,u­kecany,trpěli­vý,snaživy…
Píšu to už podruhé ale podrobne…

Nejlepší odpověď
brillant

Opakovaná vaše otázka. Opakování otázek je porušení kodexu uživatele.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-si-vymslet-prezdivku-jmenuji-se-jakub-borsky-a-nevim-predivku-prosim-pomozte-mi-ji-vymyslet

anonym

brillant, on má uživatel nějaký kodex? To čtu poprvé co jsem zde. A vůbec, jdi se vysrat s těmi odkazy. Jsi trapný!