Zlatý

Jak si vyměnit plášt a duši na kole

Dobrý den potřebovala bych poradit Jak si vyměnit plášt a duši na kole prosím o přesný postup nebo i odkaz jak na to děkuji.
Doplňuji:
Myslím kropítko na jízdním kole manžela mám ted pracovně pryč a chtěla bych si to zkusit sama udělat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

panenko,jako na jízdním kole,nebo na kole od auta???

No já jsem totiž chtěla napsat postup na kolo u auta :-D,pak mě napadlo,že to nebude to pravé ořechové.
Tak to kolo prostě z toho kola sundejte,pak z toho vyndejte duši a sundejte plášť,nandejte nový plášť a vložte duši,bacha ať se Vám to nepřekroutí. No a pak na foukněte,.....hele takhle po netu fakt nevím,jak poradit.

Další odpovědi:

Zlatý

Mě se nechtělo zjišťovat, jak na to, doufala jsem, že se na opravu vrhne muž.... a čekám už 5 let :-) My co si neuděláme samy, nemáme... Rada-nerada: řekněte manželovi, ten by to měl umět i bez návodu, je přece mužskej, ne:-)

Jízdní kolo: píchlé demontovat(zadní je horší - řetěz,přehazovačka),vyjmout duši,nafouknout,pod vodou zjistit, kde je díra,vodu otřít, označit,místo TROCHU zdrsnit,odmastit,nalepit flastr(třeba ze staré duše),přitisknout(svěrák je ideální),uvést do pův. stavu.

Zlatý

Stříbrný

Jen doplnění docela podstatné!
Při sundavání pláště být velmi opatrný s nástroji a neskřípnout (tím pádem neproděravět) duši pod pláštěm o ráfek.
Běžná závada u mých "cyklo-klientů" - amatérským přístupem nadělají víc škody, než užitku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.