famen9

Jak si stáhnout z ulož.to do mobilu film atd.

Uloz.to moje nejoblíbenější stránka kde se stahuje,ale něco nemám jisté vím jak zapojit mobil do počítače ale nevím jestli se mi ten film stáhne rovnou do telefonu a nebo jestli se mi stáhne do počítače byl bych rád kdyby jste mi poradili PS:mám android :)

Odpovědi
Mozeq

Film se ti stáhne do počítače… tam kam se ti stahují všechny věci. Pak ho vem a přetáhni někam do mobilu, jako když tam dáváš třeba hudbu a podobně…

iceT

Pokud máš android,tak film z uložto stáhnes úplně stejně jako na pc.Zvolíš stránku,najdeš soubor,stáhneš,naj­deš v telefonu.Kde,to ti přesně neřeknu,to si pak musíš najít sám,pravděpodobně to bude ve složce správce souborů-download.
Doplňuji:
Samozřejmě mobil není nutno zapojovat do pc,pokud máš na mobilu internet nebo jedeš přes wifi.