jak si mám vyddělat peníze když mi je 10let????

jak si vydělat peníze

Odpovědi
ReHu

Zkus se domluvit třeba s rodiči nebo sousedy o pomoci doma nebo na zahradě za domluvenou odměnu.
Třeba nemocný nebo starší soused bude rád za menší nákup nebo vyřízení pošty apod.

Michal Kole

Legálně bohužel nijak. Pracovat se smí od 15.

venkovan

Na pracovní smlouvu do 15 let pouze ve vybranných činnostech, například herectví, vystupování v pěveckém sboru, slušné fotografování apod., a je třeba souhlas rodičů a myslím i úřadu práce.
Jinak jak to jiní píší. Domluvt se s okolím, možná sběr surovin a odevzdat ve sběrných surovinách, sběr léčivek (peníze mohu inkasovat rodiče na tvůj „domácí účet“).

AndreiRanger

Nejlepší bude poprosit rodiče o kapesné.

Nic ve zlým, ale v deseti letech by sis měl lámat hlavu s něčím jiným, peníze tě budou trápit po celý zbytek života- užívej dětství.