DDarent

Jak si mam v mobilu Samsung wave S8500 aktivovat licenční kód pro DIVX?

Potřeboval bych to vědět… na jejich stránkách píšou že je to lehký ale pořádně to nevysvětlej.....
Doplňuji:
bez registrace se filmy které pustim přes divx.kinotip.cz nebo stagevu nespustí [zobrazí se bílá plocha]

Odpovědi
anonym

spousta lidi na tohle skoci, ale verte ze tou registraci neziskate naprosto nic. Je zcela zbytecna.

divx prehravac funguje legalne a plnohodnotne i bez teto registrace, doporucuji tu moznost registrovani proste ignorovat.

//

Pro srovnani: podobne kdyz si stahnete a nainstalujete balik OpenOffice tak vas po prvnim spusteni vyzve k registraci ktera je nepovinna a slouzi pouze k tomu aby meli autori jakysi prehled kde se jejich produkt pouziva, ale kdyz ji preskocite nema to pro vas zadne negativni dusledky.