Avatar uživatele
Kepler

Jak sem se letos letos potloukal na Balkáně, mají tam Pitku vodu i Vodu za piče. Nehrozí z toho venerické choroby?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, aliendrone před 928 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Znáš to přísloví „Ševče, drž se svého kopyta?“
Dokud budeš páchat neplechu na nepolíbených pannách, tak je rizikio minimální. Ale nikoliv na 100%, bo se bohužel některé venerické choroby dají chytit i nesexuálními aktivitami. ;) :)

Hele, jiný kraj, jiný mrav. V Rusku třeba hodně dívek má doma PITOMCE. Gmm, tož když pouvažuji, tak NEJEN v Rusku. Ale v Rusku se tím holky i VYTAHUJÍ. ;) :)
A takoví Poláci (navenenk puritánští pánbíčkáři až běda), to jsou teprv dobytkové! Vydrží szukat mamu třeba i celé hodiny.

Chceš snad zápis v Guinessově knize rekordů? A PROČ? Stejně v daných disciplínách stojíš na bedně na VŠECH stupních. Tož za mě v tomto ohledu platí: „Neopravuj to, co FUNGUJE!“ a budeš v pohodě. ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Nějaké výrazy v cizím jazyce připomínají sprostá česká slova, ale jedná se o nezávadné věci. Jak jazykově tak na používání. Ty nemoci mohou hrozit při bližším styku s obyvateli. Ale to nemusíš jezdit na Balkán.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

No někdy někde jsem viděl: zimná piča. A v Rusku: Kirpičnaja fabrika (je to cihelna)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Abych se vyvaroval tohoto problému, tak jsem tam vždycky pil pouze crno vino, nebo rakii. V té době tam byla někde voda za piče dražší, než to crno vino. A neměl jsem tyto pochybnosti.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek