Kepler

Jak sem se letos letos potloukal na Balkáně, mají tam Pitku vodu i Vodu za piče. Nehrozí z toho venerické choroby?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Znáš to přísloví „Ševče, drž se svého kopyta?“
Dokud budeš páchat neplechu na nepolíbených pannách, tak je rizikio minimální. Ale nikoliv na 100%, bo se bohužel některé venerické choroby dají chytit i nesexuálními aktivitami. ;) :)

Hele, jiný kraj, jiný mrav. V Rusku třeba hodně dívek má doma PITOMCE. Gmm, tož když pouvažuji, tak NEJEN v Rusku. Ale v Rusku se tím holky i VYTAHUJÍ. ;) :)
A takoví Poláci (navenenk puritánští pánbíčkáři až běda), to jsou teprv dobytkové! Vydrží szukat mamu třeba i celé hodiny.

Chceš snad zápis v Guinessově knize rekordů? A PROČ? Stejně v daných disciplínách stojíš na bedně na VŠECH stupních. Tož za mě v tomto ohledu platí: „Neopravuj to, co FUNGUJE!“ a budeš v pohodě. ;) :)

Další odpovědi
Kelt

Nějaké výrazy v cizím jazyce připomínají sprostá česká slova, ale jedná se o nezávadné věci. Jak jazykově tak na používání. Ty nemoci mohou hrozit při bližším styku s obyvateli. Ale to nemusíš jezdit na Balkán.

paul1

No někdy někde jsem viděl: zimná piča. A v Rusku: Kirpičnaja fabrika (je to cihelna)

Jiří Bohumil

Abych se vyvaroval tohoto problému, tak jsem tam vždycky pil pouze crno vino, nebo rakii. V té době tam byla někde voda za piče dražší, než to crno vino. A neměl jsem tyto pochybnosti.:-)