nikolqa.o

Jak se zbavit této chyby ? – RUNDLL – Uvedený modul nebyl naleze.

Dobrý den,

po spuštění NTB (Win XP) se mi objevý tabulka RUNDLL a v ní je:

Chyba při načtení souboru C:\Dokuments and Settings\Niko­la\Data aplikací\newnex­t.me\nengine.dll – Uvedený modul nebyl nalezen.

Včera jsem přesunula pár souboru obsahujících tento soubor napadených adwerem do virového trezoru a od té doby tahle tabulka.

Jak se jí mám prosím zbavit ? Zkoušela jsem to CCleanrem (nástroj Registry), ale nenašel žádnou chybu.

Děkuji za odpověď.

Odpovědi
anonym

Svěř to odborníkovi…
😉
Evidentně sis nainstalovala nějaký malware a kdoví jak a čím ses je pokusila odstranit (onen newnext se po startu i nadále spouští!) – dál bych se v tom, být tebou, nerejpal.
A – pokud nemáš, každopádně si zazálohuj data.