Pralinka4

Jak se zbavit špatné nálady?

Poslední dobou mám hodně špatnou náladu a depky. Prostě se mi poslednídobou nějak nedaří,štěstí mě obchází obloukem. Ráno vstanu,spěchám na autobus-jdu do školy. Pak příjdu ze školy,jdu domů,udělám si oběd,pak jsem třeba tu hoďku na počítači a až do večere se věnuji škole. Pak si dám večeři,osprchuju se atd.,třeba se divám chvíli na TV a jdu spát. Už mě to takhle pořád dokola přestává bavit ☹. Ve škole jsem se pohádala s kamarádkou (už se s ní bavit nebudu) a vždycky jak se na ní podívám,tak mám po náladě,a vidět ji každý den..

Nejlepší odpověď
Agneta

Víš ono je jednoduché se s kamarádkou pohádat, ale že byste se zase smířily, to né co?
Omluv se jí za to cos jí udělala, a ona ať se omluví tobě za to co ti udělala, a smiřte se.
Nauč se s lidma vycházet, a být slušnou…nebo vůbec nevíš co je slušnost?
Čím víc se budeš hádat, tím horší bude tvůj svět :D

Další odpovědi
marci1

A co se takhle zamyslet nad tím, že se máš dobře ? Že máš štěstí, že máš rodiče, máš kde bydlet, máš co jíst, můžeš chodit do školy ! Málo si vážíme toho, co máme a neuvědomujeme si, jak špatně by nám mohlo být. Nezůstávej pořád doma, choď někam, kde Tě to baví. Zajdi si zaplavat, zacvičit, běž na procházku, do kina, do divadla, do čajovny. Nezůstávej pořád doma. „Jaký si to uděláš, takový to máš !“ 🙂

pondělí

Zapálit svícku a v duchu se omluvit všem,kterým jsi ublížila
A pak si sama někam sedni a při hořící svíčce si polohlasně říkej:
Už jsem dospělá,už jsem dospělá,takové pocity mají dospělí.
A hlavně požádej svoje okolí,aby tě přestali finančně podporovat a začni se starat o obživu sama.A uvidíš,že deprese pominou.