martina1

Jak se zbavit myšlenek na člověka?

Nevím jak to popsat a je to hloupá otázka,ale už nějakou dobu řeším problém,zatím malý.Když přijede manželův kolega,tak mám báječný pocit.Je to hezký kluk a moc dobře si rozumíme.Vždycky se na něho těším.Jenže stále častěji na něho myslím.Manžel už mě popichuje a bojím se a vlastně nevím čeho.Říkám si,je to kamarád,ale těch mám spoustu a nemyslím na ně.
Doplňuji:
No jo,stejně mi nic jiného nezbyde.Když už jsem nevyměnila manžela před třemi lety,tak teď už bych ani nechtěla.Už přes měsíc se o mě a děti stará a vede celou domácnost.Ale jsem jen obyčejná smrtelná ženská a pokušení je čím dál častěji.Teď u nás bude trávit dovolenou a pomáhat na baráku.Ajaj:-(

Nejlepší odpověď
dagry

Jo jo Martino, tak tento stav znám. Taky jsme kdysi dávno měli s přítelem známého a zjistila jsem, že je mi s ním dobře … no a nakonec s ním mám syna, o kterého dodnes neprojevil zájem (a to už je klukovi 22 let !!) Takže vyprdni se na „těšení“ a važ si toho co máš doma.

Další odpovědi
ten který je

Martino…Vy roštando!;-)

Toruk

Souhlasím s Michalem, jen si nejsem jistý tím „probrat to s manželem“. Nápad je to dobrý… jen by manžel musel být dost tolerantní, snad empatický. Pokud je žárlivý, tak to nedoporučuju. Ale, kdyby to šlo, svěřit se mu, pak byste té „hrozbě“ čelili spolu a to je lepší.

A jak se zbavit myšlenek na dotyčného? Asi máš na mysli myšlenek, které jsou projevem přitažlivosti, nechceš aby Tě přitahoval. Moje rada: hledej na něm chyby (každý je má). To by mělo přitažlivost zmírnit, nebo eliminovat. Ale pozor abys to s tím hledáním chyb nepřehnala, aby nááhodou nenastal opačný extrém. Hodně štěstí.

BENYTA

Martino,máte ne zatím malý,ale už ted velký problém.Zažila jsem něco podobného,byli to bratři,jenže s tím rozdílem,že jsem byla svobodná a bezdětná.
Nevím proč,ale přijde mi jako problém,že si toho manžel všimnul – podle jeho reakcí se určitě necítí ohrožen.
Řekněte si,že kolega s vámi dobře vychází právě z kolegiality k manželovi,taky jste po úraze,tak je ohleduplný,prostě si ho nějak zevšedněte.Naprosto nejlepší je vědět,že se takhle chová ke všem ženám,prostě má ten dar,navíc je hezký,proč by neflirtoval,když může,tj.je svobodný./před­pokládám/.
Váš muž má taky hranice,co snese,tak k ní nedojděte.Ale pozor na přehnanou přízen manželovi,jasný příznak špatného svědomí…!

Miroslavst

Jo holka, takhle nějak vzniká láska :D Kamarád taky rád. hold budeš si muset přebrat trošku v hlavě priority a pak se rozumě rozhodnout.
ale nic ve zlém. I já mám takové pocity, když potkám nebo se bavím se známou osobou-nechci zde popisovat.

robinude

Pokud Vám to s manželem klape (píšete, že se o Vás a děti již měsíc stará se vším všudy), tak si toho važte a denně mu aspoň jednou v duši poděkujte za to, co pro Vás a Vaše děti dělá.
Doplňuji:
Co se týče probrat problém s manželem, to je velmi riskantní a může to mít (většinou má) ničivé následky. Pokud je manžel jen trošku vnímavý člověk, začne mít strach o vše, co má pro něj smysl života (o Vás, o děti, o budoucnost). Váš vzájemný vztah se tvořil po dlouhou dobu, ale vše se může rozbít jednou neuváženou větou.

Michal

Problémy ve vztazích nikdy nejsou malé.A proto je potřeba se jim věnovat.To,co nyní vypadá jako příjemná"hra",může přerůst ve vztah,který Vás bude trápit,protože jste vdaná a máte děti.Zrevidujte si Vaše vztahy a rozhodněte se co dál!Pokuste se probrat citlivě problém s manželem a myslete na děti.Proč mají trpět tím,že je maminka nestálá ve vztazích.A abych nezapomněl neberte si je jako „obraný štít“.Mnoho žen i mužů to rádo dělá při problémech. Doporučuju vyhledat,pokud není pozdě,odbornou pomoc psychologa.To není ostuda ,ale krok k narovnání Vašeho problému.Hodně štěstí přeje Michal.

Zdroj: život učí, a to nekompromisně!

BIGFOOT

Představte si, že jste v zešeřelé místnosti se dvěma dalšími lidmi. Najednou uvidíte, že ve vaší blízkosti se táhne elektrický drát. Jemně z něho srší namodralé výboje elektřiny. Máte neodolatelnou touhu si na ten drát sáhnout. Sáhnete si – a v tu ránu jste někde úplně jinde, než je váš manžel a vaše děti.Není cesty zpět. Tak už raději dospějte,krucíš! BIGFOOT

straširybka

Manželovi bych to určitě neříkala, ale představte si ho třeba jak by měl platit složenky nebo Vám s něčím pomoci doma, jaký by byl na děti…hledejte na něm to špatné a hlavně pokud k Vám jede, vemte děti a jedte ke kamarádce. co nejmín ho vídat, to je moje rada. Vím to z vlastní zkušenosti. ono to za pár týdnů, možná měsíců, přejde. u mě to zabralo.
Ještě je jedna možnost- tohle bych neudělala, protože neumím lhát, takže bych to neutajila, to vím jistě.
Ale pokud víte, že milujete svou rodinu a manžela, nechcete měnit a kolega vás přitahuje fyzicky a on to má nastavené stejně a umíte se přetvařovat, pak si to užijte oba. Někdo to dokáže, někdo ne…neodsuzuji to, když se kolem sebe podíváte, je toho spousta, každý podvádí každýho, někdo to tají, někde to praskne, ale myslím, že je to skoro u všech

Čarodějnice

Co není v domě není pro mně.

vlastina

Manžela můžete vyměnit i za 5let jen abyste to pak neprojela pro krátký fyzický flirt.Toto mě to u Vás připadá…

martina1

všem moc děkuji a pan Toruk to vystihl nejlépe.Vím jak bolí,když vás ten druhý podvede a proto jsem si na 80%jistá,že to neudělám,ale ta představa mě děsí.Manžel se nesmí o ničem dozvědět,protože by Radka zabil a pak i mě.Měli by dusno v práci a nechci ho jako kamaráda strati,ale je to všechno nějak těžký.