fifik :-D

Jak se můžu zbavit toho špatného pocitu?

zdravím
je mi 15 ale hrozně rád bych byl se svou přítelkyní mám vždy takovej hnusnej pocit když jí opouštím protože bydlím na vesnici a ona ve městě takže spolu být nemužem ,když nejsem s ní tak si připadám jak kdybych ani nežil ale když jsem s ní všechno je najednou užasný ale každý den to skonči neví někdo co s tím kromě toho že máme být spolu ? :)

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… zvykej si, život není peříčko – musíš to vydržet, a těšit se na další den … si představ, že chlapci museli na vojnu a neviděli se takto daleko dýl a trvalo to dva roky …

Další odpovědi
klumprt

Já jsem za tou svojí jezdil a ona za mnou o víkendech skoro rok, než jsme se sestěhovali. Měli jsme to 180 km. To je jasná věc, že se člověku stýská. Je na to jeden hezký citát:

„Odloučení chabé city tlumí a silné zvětšuje, tak jako vítr zhasíná svíčky a rozdmychává oheň.“
François de la Rochefoucauld

http://azcita­ty.cz/saadi/27027/#ix­zz4Skimz6K6

marci1

Ale to je na tom právě to krásné, že se máš na co těšit. Proto také, když jste spolu, je to tak úžasné. 🙂♥