Jak se zbavit alergie na šperky a finance?

Nejlepší odpověď
annas

Je známé, že alergie je neúměrná reakce organismu na daný podmět. Projevy alergií jsou různé, od kožních projevů přes dušnost až k astmatu. Alergická reakce může způsobit i ohrožení na životě. Můžu ji spustit cokoliv, tedy peníze i šperky.. Je třeba najít příčinu alergických reakcí a léčit se. Zda se vyléčíte z pohledu medicínského, nebo se s alergií smíříte, těžko říct.

Může se objevit i alergie v přeneseném slova smyslu, i když se domnívám, že se výrazu alergie dost nadužívá. Nevím, zda jste měl na mysli medicínskou alergii nebo jinou.

Skutečná alergie na peníze se prý projevuje především vlivem kovových mincí, především euromincí.. Při jejich velkém množství a jejich přepočítávání vznikají na prstech puchýřky. Zatím u nás tyto mince nejsou běžné, ale i tak ji mohou alergii občas vyvolat mince české, pokud jich máte velké množství..

Rada: vyhýbat se mincim kovovým, mít jen papírové uložené v bance. Nepřátel či závistivů se nelekejte, na jejich množství nehleďte … jinak se nezbavíte další alergie, a to z lidí…

Nejvíce reakcí j určité způsobí levné šperky, které si lidé koupí nejen u nás, ale i někde na dovolené.

Rada: Kupovat zlaté naušnice, prsteny, náramky, které tolik alergií nezpůsobují, navíc jejich darování zbaví dárce alergie. Takže navštívit zlatnický krám a správně vybrat. Pozor na stříbro, to často černá. Nebo kupovat šperky z chirurgické oceli, které vypadají pěkně.

Není všechno zlato, co se třpytí.

Netuším, jaké jsou jiné možnosti. Jedině snad – žít někde na ulici, neřešit šperky ani finance.

Drahuška999

Zdravím, nevím tedy upřímně, jak se zbavti nějaké alergie na šperky, ale vím, že docela dost lidem pomáhá alternativa zvaná chirurgická ocel. Co vím, tak se většině alergiků po tom nědělá vůbec nějak zle a nemají po tom nějaké vyrážky 🙂 My jsme si třeba například pořizovali nějaké šperky z této oceli z této stránky – https://www.sperky-marre.cz/ocelove-sperky-s1664CZ , tak se mrkněte 🙂