jak se zbavit akné??

Dobrý den nebo večer :) Vím že, tady bylo spoustu otázek ohledně akné. Ale chtěla bych se zeptat jak se akné zbavit. Je mi 16 let a když už půjdu do druháku tak ať nemám zase celý obličej obsypaný. Vyzkoušela jsem různé peelingy, drožďovou, syrovátkovou a nevím jakou už masku... Máte tedy něco osvědčeného co zabírá ? Děkuji

Odpovědi:

Zlatý

Zajít si na kožní a odstranit příčinu tvorby akné.Někdo to má víc,někdo méně,někdo vůbec.Sestřenice akné trpěla velmi,na kožním jí zřejmě něco doporučily,musela zcela vynechat čokoládu,ale taky to docela trvalo,než se akné úplně ztratilo.

Byla jsem jedna z těch šťastnějších, co to moc neprožívala, ale asi tři holky ze třídy měly celý druhák jak říkáš obsypaný obsypaný obličej. Kryly to makeupem, korektory atd. Mně pomohl líh z lékárny, ale musíš to jen rychle lehce otírat po tom, co si vlahou vodou omyješ obličej.. nebo to dělej po tom, co vylezeš ze sprchy. To jsou póry otevřené a dají se dezinfikovat. Rozhodně toho nedávej vrstvy, to pak děsně pálí a odlupuje se suchá kůžička :(
Nejlepší rada ale je trpělivost...

Zlatý

Zkus si něco vybrat z předešlých odpovědí : http://www.odpovedi.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.