Jak se vyrovnat se šikanou na škole?

Na střední škole mi hodně ubližovaly spolužačky, učitelé dělali jako by to neviděli a doma jsem nic neřekla, snažila jsem se jak se dalo, aby se o tom rodiče nedozvěděli. Když jsem se zastávala jedné postižené holčiny, dávaly mi "kopr" ještě větší. Je to už osm let, ale dodnes se s tím nedokážu vyrovnat, ponižování se mi vrací v myšlenkách i snech a sebevědomí je na bodu nula. Jak odpustit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je to už 8 let - to znamená, že je ti tak pětadvacet??

No - rozhodně neleň a navštiv psychologa, tohle procházkou a dvěma deci červeného nespláchneš...
;-)

Další odpovědi:

Navštiv psychologa, není na tom nic, za co by ses měla stydět. K psychlogovi se předem objednej, určitě jich v okolí najdeš několik. Nepotřebuješ k tomu žádné doporučení. Sezení trvá cca jednu hodinu - někdy míň, někfy víc, dle tvých potřeb. Vypovídáš se, on ti pomůže najít, kde a proč to všechno vzniklo a fundovaně ti poradí, jak to zvládnout a jak se s tím skutečně vyrovanat, jak mít ráda sama sebe, jak posílit sebevědomí... Držím palce!!!

Zlatý

Jedině několik sesení u psychologa. Nic jiného po tak dlouhé době asi nepomůže.

Zlatý

Také doporučuji návštěvu psychologa. Můžeš se mu svěřit se vším, co Tě tíží, s čím se nemůžeš vyrovnat a poradí Ti. :-))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.