Frogman

Jak se volá na zvířata?

Na psa jeho jménem,
na kočku taky a i „ččč…“,
na slepice „nanana…“.

Jak ale volat na ostatní zvířata? Budou slyšet?
Jak třeba volat na prase? Chrochtat? :DD I když on třeba přiběhne hned, když někoho vidí. :D

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

U nás je taková farma-prasata, berani, slípky, kachny atd.
Nevolám, ale na kole mám trubku. Stačí tutut a hned přiběhnou. No pokaždý dostanou nějaký zbytky, slupky z brambor atd.

Další odpovědi
Drap

Všechna zvířata budou slyšet na to, na co si je naučíš.

zjentek

Na prase volá málokdo, to většinou nikam daleko neodbíhá. Max.- pepikůů.
Na slepice nevoláme- nanana, ale- náápipipipipipíí.
Kočku a slepice svoláváme dohromady na- napičipičipiči­pičipičíííííí!
Soused krmí ježky a k večeru volá- ufufufufufuf. My nevíme proč.