Jak se Vám líbí tento klip?

Narazil jsem na vcelku pěkné video, jak se Vám líbí? Je to drsná realita, že?

http://www.you­tube.com/watch?v=WSve_Q6­FgkU&feature=re­lated

Nejlepší odpověď
anonym

Nojo, klubru, Tomáš Klus je prostě jednička. Jen je otázka, jestli to všechno vůbec někam povede a nebo nás to dovede do úplného hajzlu, kam směřujeme už hezkých pár let.
Čekat na zázrak, že někdo z politiků dostane rozum a začne se konečně podle toho chovat, tak to už snad nejsou schopné ani děti v MŠ.

Další odpovědi
david22

Klip sice OK, nicméně zapadá do klasických písniček různých písničkářů, kteří kritizují politickou situaci. Netvrdím, že je politická scéna včetně politiků dobrá, ale přijde mi, že je teď strašná móda kritizovat. Je jedno co, hlavně kritizovat. A někteří si na tom postaví kariéru.
Lehce mi to vyznívá jako fráze – celý klip.