Herjulfson

Jak se Vám líbí „odpovědi“?

Zaregistroval jsem se asi před třemi roky. Za tu dobu jsem nasbíral neskutečných 272 bodů a o některých z Vás jsem se i něco dozvěděl. Vadí mi, že jako nejlepší odpověď bývá často označena ta nesprávná, což je např. v oblasti práva trochu problém. Je to tedy otázka špatného nastavení systému hodnocení. Já osobně oceňuji ty správné, vtipné a nebo názorově blízké. Vadí mi, že je často otázka velmi brzy uzamčena a není tak možné vložit odpověď (krom diskuse). Body tady často nedostávají ty nejlepší dpovědi, ale ty první (často nakonec označené jako nejlepší odpověď). A nejvíc mi vadí, že odpovím na otázku, kterou považuji za „regulérní“, nic neporušující a následně zjistím, že ona „zmizela“, zatímco spousta jiných, dle mého často až dementních, zůstává nesmazána. Dnes jsem náhodou zjistil, že další má odpověď zmizela i s otázkou. V oslední době se to tady dost probírá a já přišel na jedno skvělé řešení. Rozhodl jsem se toto fórum opusti. Uděláte to také, aby se zdejší admin zamyslel?
Nepiště, že tato otázku už tady byla. Já to vím, ale stejně jako v právu může být dnešní odpověď zcela jiná než ta z minulosti.

Nejlepší odpověď
iceT

Už to není ta sláva jako v roce 2010, kdy jsem se zaregistrovala já, a to není problém stránek, nýbrž problém uživatelů, ale není to pro mě důvod tyto stránky opustit.
To, jak si tazatelé cení odpovědí na svoje otázky a následné jejich hodnocení nebo uzamčení otázky, je čistě jejich věc.
Chceš-li tyto stránky opustit, nikdo ti to nebude zakazovat, ale nechtěj po druhých, aby tě následovali, to je čistě na jejich rozhodnutí.

Další odpovědi
hapiky

Škarohlídy a záškvary najdeš všude. Zde je hodně zlatých uživatelů a někteří z nich jen zcela vyjímečně podají fundovanou odpověď. Jejich hlavní činnost spočívá v „číhání“ na kořist. Když otázku skryjí, mají úsměv od ucha k uchu a kdyby neměli ty uši, tak by se smály dookola!
Připadá mě to od tebe ale najivní. Desítky či stovky uživatelů je těžké přesvědčit,zvláště když jsou zlatí či stříbrní. Je to marný boj, stejně jako by se třeba nelíbila nějaká televize a nabádal bys diváky, aby se na ni nedívali. To je nadlidský úkol.

aliendrone

No pochopitelně, že mě některá zdejší stehna sejří. Myslím tím ty elementy, které skrývají otázky/odpovědi, protože se jim v jejich tříneuronových výsmrcích (sry, nemůžu to nazvat ani „pidimozeček“) nepozdávájí (a ani nechci domýšlet, JAKÉ je k tomu vedou důvody/úvahy).

Ruku na srdce, bez takových lidí by jistě bylo lépe, ale na druhou stranu je třeba trénovat odolnost, none? ;) :D :D

Neodejdu kvůli nějaké dementální osobě, tím bych jen udělal radost. Naopak budu takovému jedinci nadávat, urážet ho a vůbec mu roztomile vracet jeho zhovadilosti. Dotyčná osoba si to už jistě nějak přebere. :)

Navíc tu nejsem z nezištných důvodů, ale proto, abych se v případě volnějších okolností udržel v tempu – to je pro mne HLAVNÍ. Zdejší činnost mohu kdykoliv OKAMŽITĚ přerušit, vrátit se k důležitějším věcem a nic se neděje. A nejlepší na tom je, že MOŽNÁ někomu moje odpověď pomůže, co víc si člověk může přát, než být užitečný? Lemplů, kteří jsou líní pohnout zadkem dokonce i pokud jde o VLASTNÍ prospěch je TOLIK, že takové počínání ze mne dělá něco marginálně vyjímečného. Což jsem i beztak, jelikož jsem ALIENDRONE, nejskvělejší, nějkrásnější, nejúžasnější atd. atd. (kdybys náhodou nevěděl)! ;) :D :D

Podle mne to rychle vzdáváš, vůči svinstvu se „nenastavuje druhá tvář“ (jak tvrdí křesťané) a ani se neukazují záda, nýbrž se na něj odpovídá kopačkou do tlamy, to NEVÍŠ? ;) :D :D

Kryšpín

Je to solidní mimo několika informátorů, žalobníčků a podobné odrůdy podle psychiatrů to dědí z generace na generaci, kolaborant v protektorátu, člen PSVB při budování socialismu, ve vybudovaném socialismu a v normalizovaném socialismu, informátor StB, donašeč v demokracii což plně chápu při otevřených hranicích je zapotřebí daleko více informátorů a donašečů.

anonym

Ta doména je asi to jediné co na tomto serveru má nějakou hodnotu, což Dine4Fit zřejmě dobře ví, protože ji sám s velkýma vočima kupoval bohužel už zapomněl že s tak okatým ignorováním uživatelských podnětů a bez průběžného vylepšování to celé jen pomalu zdechne.