Zlatý

Jak se Vám líbí názor Paris Hilton na získání majetku?

Tvrdí, že má čtyři mazlíčky: norka ve skříni, jaguára v garáži, tygra v posteli a osla, který to všechno platí.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já to znám trochu jinak.
Pani učitelka Pepíčku jaká máte doma zvířátka??
Pepíček: JAGUÁR(v garáži), NOREK(ve skříni), TYGR(v posteli) a VŮL(kterej to všechno platí).

V souvislosti s tím mě napadlo,ale už je to taky starý:

Sedíš na stromě s puškou, ve které je jeden náboj. Ty potřebuješ slézt dolů, ale pod sromem na tebe vrčí lev, jaguár a puma. Koho zastřelíš? Samozdřejmě lva. Pak seskočíš ze stromu, obuješ si Pumy a odjedeš Jaguárem.

Další odpovědi:

Pokročilý

Co naděláš, tahle žena je úplně jinde než my a běžné problémy nezná, proto má velmi zkreslený pohled na své okolí. Nemůžeme jí to zazlívat, ale brát si z toho ponaučení co se z člověka může stát když má všechno (hmotné statky) a nemá zájem do sebe investovat (intelektuálně).

Bronzový

nemluvil jsem s ní.

Diskuze k otázce

Bronzový

lorja

Nikde není napsáno,že se oslík nenaštve a nezmění objekt svého zájmu.Netrvalo by dlouho a ani ten tygr v posteli a jaguár v garáži by taky zůstat nemuseli.No a norkový kožich by mohl zachutnat molům.

Bronzový

BENYTA

V jejím věku bych měla stejný názor,dnes už by mi stačil jen ten posledně jmenovaný...

Zlatý

mosoj

Já nemám naprostou většinu co má P.H. a myslím si, že se mám dobře.

Zlatý

annas

Mosoji, máte pravdu. Obyčejný člověk k životu tolik nepotřebuje jako mnohé celebrity. Jiný způsob myšlení. Kdo má hodně, chce ještě víc. K čemu to vede?

Zlatý

kropitko

protože jste tygrrr...:-)

Zlatý

annas

Kropítko, vtipná reakce. Dnes jsem tento výrok vyluštila v křížovce jako slova P. H.
Připomněla jsem si, že i Vaši verzi znám. Ale když to řekne H., vypadá to vznešeněji.

Zlatý

kropitko

to jo,já jsem přemýšlela jaké zvířátko mám doma já,dřív jsem měla králíka ve skříni snědli ho moli,tak mi zůstal jen ten oslík,ale asi mám nějaké jiné plemeno,tak dobře jako P.H. se nemám....:-DD

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.