Avatar uživatele
mrNikelou

jak se ubránit více lidem najednou???

moje bejvalá mě chce dostat a domluvila se s kámošema aby mě zbili tak chci vědět jak se ubránit více klukám najednou.

předem díky. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3980 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nejlépe zavčas útéct.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Poklička

http://www.stre­am.cz/skolapre­ziti/812744-skola-preziti-18-boj-s-vice-utocniky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Měj u sebe pepřák, nebo jak jsme viděli video od Poklička, teleskopický obušek, změň obuv z tenisek na okovaný boty, nechoď nikde sám, co nejdřív zdrhej, nejradši zrovna na policii, zkus si je zapamatovat. To ona je ale dost chuděra, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Záleží z jakého důvodu to dělá. Většinou jde o zastrašování.
Určitě by stálo za zvážení, o jak závažnou situaci jde a jestli to nepůjde vyřešit hlavou. Kdyby to začalo být vážné, tak bych se nejspíš poradil třeba s rodinou, jak dál postupovat. Kdyby jsi byl nucen k boji, tak jde o nutnou sebeobranu a využil bych všech prostředků, k tomu abych buďto utekl nebo zneškodnil útočníka.
Určitě by se to nemělo podceňovat a zvážit každou situaci.

nebo to řešit přes policii ČR, mají přeci pomáhat a chránit. 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Mariuhana007

Souhlasim s drapem
radsi utect

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

Nejlépe mít po ruce něco.Nůž,byť jen kuchyňský hodně pomůže,ale pokud nejsi zrovna násilný typ,tak je napráskej :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

Jestli máš dobré kamarády, tak jich tak šest sežeň a rozdejte si to. Nejdřív si zjisti, kolik budeš mít protivníků. Při tvé přesile bys mohl vyhrát i bez boje. Jinak utečte. Mě jednou přepadlo šest cikánů. Dělal jsem co jsem mohl a nakonec mně ukradli kytaru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek