kazisvět

Jak se u vás teď dlouho čeká ve frontě s žádostmi o pas?

dnes jsem si na magistrátu města všiml totálně ucpané čekárny s žádostmi o pas. Zajímalo by mne, jak dlouho se teď musí bez objednání čekat.

Nejlepší odpověď
anonym

méně než hodinu

Doplňuji:
Jsem byla na magistrátu města naposledy se žádostí o nový občanský průkaz a nečekala jsem ani hodinu. Asi mám trochu štěstí, ale mě se vůbec fronty nějak vyhýbají.

Další odpovědi
briketka10

2 - 5 hodin

v Pardubicich se čeká na pas i OP do 5 hodin musí se přijít ráno do půl osmé a v půl 9 se vypne strojek, který vydává lístky :(
a čekáte ve frontě na tři minutky, které jsou potřeba k odbavení..
Doplňuji:
to si tam byl synovec jen podat žádost tak tam půjde znovu a měl číslo přes 400..