Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jak se u vás projevuje nervozita?

Třeba v nějaké prekérní situaci… Já mám kupříkladu symptomů dost, moje mamka to vždycky zpozoruje (asi na to má radar), řekne mi, ať s tím přestanu (tím pádem si uvědomím, že to dělám a začnu ještě víc), chvilku nadává a pak to uzavře tím, že mě asi pošle k psychologovi. Jak jste na tom vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Damiana, briketka10, david22, anonym před 4343 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpoveď byla označena jako užitečná

Zvýšenou potřebou nikotinu

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nervozitu neznám a přitom jsem spíše melancholický introvert.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Nebývám nervózní. Pomáhá, když je člověk vnitřně vyrovnaný (nebo si to alespoň myslí). Vyčistit občas myšlenky fyzickou aktivitou – až únavou, vykonat něco, čím jsem si jistá, meditovat (jóga bývá dost oblíbená), vyřešit vleklé problémy – to všechno dost pomáhá. Dlouhodobá nervozita totiž vede k úzkosti a ta už se léčí podstatně hůř. Často zabírá regresní terapie, což je vlastně vzpomínání si na svou minulost pod dohledem psychoterapeuta.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Re­gresn%C3%AD_te­rapie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Že se mnou není k vydržení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

erekcí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

To záleží jak kdy a kde. Ale otázka je proč se nervovat. Mnohokrát je to naprostá blbost si dělat problémy. Takže klidně k tomu psychologovi jdi – to není ostuda,ale cesta k řešení si uvědomit podstatu nervozity a jak jí předcházet.
Možná, že by ti pomohlo i různé cvičení na sebeovládání jako je jóga apod.
Jen si dej pozor na různé spekulanty, sekty apod. Labilnější lidi se nechají dobře ovláat a tím i zneužívat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Já když mám blbou náladu, tak začnu obviňovat některé místní „zloduchy“, jako např. Dr. Axla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Koušu si nechty až mi teče občas krev.Je to děs.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

Jak kdy… spíš než kvůli nervozitě dělám něco co uklidňuje – cvakání tužkou :). Ale jinak si hraju s vlasama máchám při gestikulaci rukama. to mojí matku tak dohání k šílenství, ale místo cvokaře rovnou žíká ať se nechovám jako blázen a tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hanny10

Vetsinou porad musim neco delat rukama, mam pry vzdy takove svetle rty, takze je videt, ze jsem v nervu:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jsem na tom jako Vlk z lesa, melancholický introvert, když jedu třeba v autobuse, tak mám kabelu na klíně a je to fákt divný, pod tou kabelou mám ruce, ty mám mezi nohama a „oňoumávám si nehty“ to je strašný !! asi bych se měla jít léčit, nemůžu se to odnaučit dělám to odmalička i doma pořád, ale mám je hezký neokousaný, neoklohňaný :((
nevím proč se to děje ?!
Doplňuji:
a když se pořádně na…! to je taky jeden z projevů velké, ale opravdu velké nervozity ( to když tady řádej cikáni) tak si pustím na plný pecky pořádnej nářez :)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Začnu rychle mluvit a když něco dělám a spěchám, začne mi všechno padat z ruky, myšlenky lítají jedna přes druhou, napětí v břiše, zrychlený dech, tlak vylítne nahoru

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek