Savier

Jak se tváříte na obřezaný penis?

Vadil by vám?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Netvářím se na obřezaný penis, bo jsem neměl důvod podstoupit obřízku. V obecné rovině se na penisy nedívám rád, prostě mě to nebere a přišlo by mi to přinejmenším divné. Zato zírání na méé méé (byť třeba jen pohled do výstřihu) mně dokáže spolehlivě zvednout náladu. A někdy i něco jiného. 😉 😁 😁

Další odpovědi
Filip84

Mě kokoty neinterresují, tak jako všeobecně. Když bys se vedle mne, ku příkladu, koupal nahý, tak mi to nijak vadit nebude, ale zároveň mi bude Tvůj kokot úplně Wurst, s předkožkou, nebo bez.

Neznám holku, která by obřezaný kokot viděla. Jako ne, že bych se na to nějak speciálně vyptával, ale – zase – nějak na to párkrát řeč přišla (jak, tak to už si fakt nepamatuju, „včera“ to rozhodně nebylo!).

Takže sorry, nehelfnu. 😃

Themeansar

Jakékoli upravování těla je chybou, tělo je třeba nechat originální

paul1

Ne, pokud by bylo nutné obřízku udělat.
Zákrok se jmenuje cirkumcize:

https://urosan­te.cz/chirurgic­ke-zakroky/cirkumcize/

Drap

Proč by měl vadit. Je to každého soukromá věc.

zjentek

To bych ti musel nakreslit, to slovy nedám.

VaclavZeman

Já taky mám tu židovskou věc. Teď se možná směješ, ale až budeš v mém věku, tak uvidíš… Pan primář mi to sám po jedné operaci doporučil a ač se pod kudly nehrnu, tak lékařům věřím.