teta

Jak se trvale odhlásit z badoo? Nikdy jsem se nepřihlásila a pořád otravují. Co s tím? Poradí někdo? Prosím!!!!

Nejlepší odpověď
anonym

Teto, pokud ses na badoo nepřihlásila, nemáš se ani proč a jak z něho odhlašovat. Tady platí – vše ignorovat a mazat! mazat! mazat!
Holt se někdo ze Tvých známých přihlásil a badoo by Tě rádo natáhlo do seznamů svých členů. Jen vydrž a vzdoruj, k ničemu to není a oni to budou zkoušet pořád dokola.

Další odpovědi
Damiana

Známý řešil nedávno podobný problém. Vtipní kamarádíčkové ho tam vyvěsili a jemu, aniž by se tam pak sám někdy přihlásil, pořád chodily otravné maily. Vyřešil to jejich mazáním. Po jeho soustavné ignoraci Badoo mu poslali sami zprávu, jestli nechce zrušit účet, když se mu tam tak nelíbí! Okamžitě to udělal. Když to rušil, prý ho během toho v krocích ještě dost přemlouvali. Tak zkus taky počkat. 🙂