Rokio

Jak se těšíte zítra do práce?

Na co se těšíte a z čeho máte obavy?

Nejlepší odpověď
quentos

Na zítřek se docela těším – ještě do práce nejdu, heč. Až v úterý a to se docela těším taky. Je to po prodlouženém víkendu vždycky příjemná změna. Takže jednak se těším na tu změnu, jednak na změnu prostředí a na pocit z dobře vykonané práce na závěr.

Další odpovědi
Drap

Nemusím do práce

nyjono

Stejně jako dnes.
Má práce mě bavit a obavy nemám žádné.

jirka F

Těšil bych se, ale bolí mě hlava a motám se i jsem zvracel, takže jestli nebudu muset za sebe poslat náhradníka.Pokud to do zítřka do oběda nepřejde (mám odpolední).

zjentek

Mám bobky, že robota bude špatně vykonaná. Nechápu lidi, kteří se do roboty těší pro pocit dobře vykonané práce, když předem nevědí, co zítra zvořou a co ne atd… Ze mě, stressmena, stres opadne až po šichtě, pokud se během ní nic nepo.ere. Přivalím dom, opláchnu se, pojím a už pomaličku polehounku začínám stresovat, bo je večír a blíží se další prac. den. Závidím jelitům, který v práci nemohou nic pokadit, kdyby rádoby chtěli!

dudu

Kdybych musel, tak bych se určitě netěšil.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.