Jak se těšíte na vánoce a co když letos žádné nebudou?

Každý se těší na vánoce, ale co když nebodou, protože 21.12.2012 je před vánoci. Nadělíte raději dárek a slavnostní večeři před tímto datem?
Mně stačí obyčejný banán :DD

Nejlepší odpověď
M.

Nemám ráda Vánoce, takže ani ne.
Konec světa bude o stovky let později. Kdyby něco bylo už teď, za ani ne měsíc, tak by se k tomu schylovalo.

Další odpovědi
aramah

Dědvševěd a neví co bude?

anonym

Někteří lidé se stále bojí a jiní naopak oslavují.
Doplňuji:
Jinak se na Vánoce těším, ačkoliv je nějak moc neslavím.
http://www.national-geographic.cz/de­tail/jak-se-slavi-konec-sveta-guatemala-oslavila-posledni-mesic-pred-koncem-mayskeho-kalendare-33801/

honza19hk

Vánoce jsou daleko a nějakej konec světa mě vůbec nezajímá, stejně proto nejsou pořádné důkazy,takže to je jen teorie.

pizlicka

NESLAVIM TYTO POHANSKE SVATKY.