jirka F

Jak se těšíte na ježíška?

Copak asi letos bude nadělovat?😏🤩

Nejlepší odpověď
aliendrone

MOC! Popravdě mne nezajímá co bude nadělovat, hlavně aby už si to „odkroutil“, protože PAK bude konečně na 2 dny klid. 🙂

Další odpovědi
elkon

V mém věku už to tak neprožívám. Hlavně že se sejde rodina.

led

My, dôchodci na Slovensku, sme svojho Ježiška už dostali a k tomu básničku o „zbytočnosti 300.- € vianočného k penzii pre dôchodcov, na úkor iných“ sme si vypočuli v parlamente, od tých, mladších posrancov, prepáčte poslancov, ktorí to nedostali k svojim vysokým platom. Aspoň máme na darčeky pre našich nezletilých pokračovateľov. Čo dostaneme na Vianoce my od nich, to ten náš drobizg tají… aj keď vieme, nepovieme 😉

zjentek

V ČRdeli??? Vždyť tady i ten Ježíšek je ojebaný!