kfds

Jak se stát slavným jako např. Dwayne Johnson, Justin Bieber, Ed Sheeran atd.?

Zdravím, jak dosáhnout takového úspěchu, jako mají tito lidé v dnešním světě plného konkurence?

Nejlepší odpověď
annas

Slavným se můžete stát i prostřednictvím Odpovědí či jiných internetových stránek.

Takový byl Michal Kolesa, postava známá z internetových fór. Dokonce Ypsilonka sehrála divadelní představení inspirované jeho skutečným životním příběhem.
https://www.go­ogle.cz/search?q=+di­vadeln%C3%AD+hrar­+a+Kolesa&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=l9WPVrPOBOPi­ywOTuoPICA

https://www.go­ogle.cz/search?q=michal+­kolesa&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=fdSPVu3GBIi­aygPQqZzoBA

Další odpovědi
BANAN93

podívej i kozička to dokázala :D https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-6FeDbjrIqs

Rokio

Na tuhle otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Je mnoho způsobů, jak se stát slavným. Zde jsou příklady:

  1. Buďme špička ve ve svém oboru.
  2. Vynalezme nějaký vynález, který bude hodně užitečný a pomůže mnoha lidem.
  3. Můžeme se stát spisovatelem a napsat knihu, kterou si přečte hodně lidí či napišme hodně zajímavých knih.
  4. Dejme na trh něco šokujícího.
  5. Překonejme světový rekord.

Existuje ovšem ještě více způsobů, jak se stát slavným. Toto jsou způsoby, které mě napadli.

Důležité je si ale uvědomit, že stát se slavným je běh na dlouhou trať vyžadující hodně snahy, píle a pracovitosti.

chachar1922

Musíš být teplejší než Bieber.

Šidlo

no…títo majú asi spoločné jedine to, že všetci niečo vedia

môžete byť slávni aj bez toho, aby ste niečo vedeli, ale to fakt neodporúčam

  • hlavne by ste mali vedieť, v čom ste fakt dobrí.....akože veľmi dobrí, nie ,,len dobrí pre maminku a babičku"
  • mali by ste vedieť, že konkurencia je veľká, ale žeby bola silná? dnes chce byť slávny každý blb.....bez práce, bez cieľa.....len slávny…to sú tie ,,prípady" z bulváru…to vy nechcete – byť majetok manažéra, PR, agentúry – to nie!
  • mali by ste na sebe pracovať…makať na talente, vzdelávať sa (áno, sú ľudia talentovaní a nevzdelaní – ľudia ich milujú, ale absolútne ich neberú vážne a nevážia si ich) byť zdvorilý a asertívny, mať stanovené ciele – jasné a reálne možné!
  • musíte poznať seba aj publikum, ktoré chcete zaujať – česko, slovensko ,poľsko alebo európa? rozmyslite si to – celému svetu sa páčiť nebudete!

mirekborek

Ohledně Bieber nevím kdo by chtěl být jako on (ehm. teplej :D)

Ale jinak musíš umět zpívat (i když v této době ti stačí audacity a máš song super :D ale to je vedlejší) jen se snažit a uplaudovat třeba na Youtube 🙂

terry

Je potřeba něco umět. O nevolnosti víc, než běžná populace.
A potom je nutné hodně pracovat a mít dobré managery.
Nic není samo od sebe.

ivzez

Přestat se zajímat o to, jak se stát slavným
a jít dělat něco rozumného.