huky

Jak se stat slavným??

Ahoj nevíte jaký je nejaky lehký způsob stát se slavným ?? Strasne rad zpivam ale spousta lidi me spis kritizuje hlavne kluci protože mam strasne rad 1D a nic jinýho delat nikdy nechci než zpívat…

Nejlepší odpověď
Drap

Lehký způsobem ? To je jen jediný. Dopustit se nějaké výtržnosti nebo nějaké šílenosti. Pokud například začneš zpívat nahý v Praze u Václava, tak se dá předpokládat, pokud nebude dostatek jiných zajímavostí, že budeš ve večerních zprávách a bude tě znát celá republika. Bohužel tato sláva bývá poměrně krátká.

Další odpovědi
marci1

Lehkým způsobem se stát „slavným“ je lehké. Zkus se stát slavným tím, že něco chytrého, inteligentního dokážeš, vymyslíš, předvedeš. A může to být třeba i zpěv. Ale to už stojí nějakou námahu. 🙂

krftwrk

Udelej nejakej exes, natoc neco tak hloupeho, aby si to lide pousteli. Viz napr. Metrix Steel, Mr. Cemetery

Kelt

A k čemu Ti to bude? Začni zpívat a získej platinovou desku a když jich budeš mít velmi mnoho, určitě budeš slavný. Nebo podnikej, vynalézej, staň se spisovatelem.
Nevím, na co se cítíš, ale začni žít s představou, že už si slavný. Co by tě mohlo ještě více proslavit, v čem bys mohl být nejlepší. Slavný můžeš být třeba ještě dnes, ale sláva pomine.