diamants gir

Jak se stát slavnou hudební skupinou?

Já a moje kamarádky jsme si založily kapelu diamants girls a chtěly bychom se nějak propagovat jak se máme propaagovat? Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
vegan

  1. musite mit dobrou vizaz > to je 90% uspechu
  2. texty musi byt hloupe, hudby jednoduch, aby zaujala masy (idealne nezrale pubertaky)
  3. aby si vas media vsimla delejte ruzne skandaly

Quimby

U nás na škole je vždy na konci roku festival a tam hraje dost neznámých kapel i z řad studentů, tak se zkuste poptat jestli takové menší akce nejsou někde v okolí.

kelley

Sežeňte si knihu „KLF manulál (Jak se dostat na vrchol hitparády)“ a řiďte se tím, co je v ní.

Zdroj: http://www.klf-manual.cz/o_kni­ze.html