Jak se stát slavnou herečkou i ve světě?

ahoj, chtěla bych se stát slavnou, třeba herečkou nebo tanečnicí, ale moderního tance, nebo hrát v muzikálu, je mi teprve 12, ale je to můj největší sen, a i když to mamce řeknu, tak mi na to neřekne nic, žádnou radu, nic, jen: "Ty už seš herečka až dost," ale prostě já bych chtěla bejt mooc tou slavnou, ale né jen v Česku, ale i ve světě, prosím pomoc, je to můj největší sen.

Odpovědi:

Bronzový

Nezáleží na věku, ale na tvé fantazii, představivosti. Dokážeš se představit v té roli se vším všudy? Dokážeš si představit, že se budeš muset mnoha věcí odříci a na mnoha věcech zase začít pracovat?Najdi si nějaký vzor, přečti si životopis a vytvoř si plán a začni na tom pracovat. I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem.

Bronzový

tak to je naprosto snadné - stačí mít talent, opravdu tvrdě na sobě pracovat (kurzy herectvi, ochotnické divadlo, tanec, zpěv), naučit se bezvadně anglicky a hlavně - pokoušet štěstí na konkurzech v zahraničí - ideálně v Hollywoodu, nebo Broadway či do Londýna. Z Prahy totiž žádná cesta ke světové slávě v herectví nevede. To slovo "snadné" bylo samozřejmě myšleno ironicky. Mimo to, co jsem vyjmenoval, to chce samořejmě i značnou porci štěstí. V každém případě bych však při volbě své budoucnsti nesázel pouze na tuhle kartu.

Zlatý

Měla bys umět aspoň anglicky, aby ses dorozuměla a po ZŠ začít třeba konzervatoří nebo jinou uměleckou školou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.