Nessie cz

Jak se rychle naučit anglický jazyk?

Nejlepší odpověď
Kelt

Komenský říkal, že všelijaké kvaltování toliko pro hovado dobré jest. Uč se denně dvě hodiny, poslouchej, čti , piš a mluv, najdi si někoho , kdo je rodilý mluvčí a spoj se přes skype, označ si věci anglicky a dej se do toho. Vydrž tak rok a přidávej si.

Další odpovědi
Kepler

Po kratší přípravě doma zajet na půl roku do Anglie a tam denně chodit do hospody. Nebude to ale spisovná angličtina.
Jestli chceš, pošlu ti za poštovné 7 CD + texty.

Emulicek03

zaleží od človeka, niekto sa učí rýchlejšie a niekto pomalšie, dalej záleží aj od frekvencie učenia. Všetko je individuálne, ale najlepšie riešenie je ísť do krajiny, kde sa tak hovorí a pomaly sa učiť.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.