JanaViki

Jak se říká člověku, který si užívá týrání zvířat?

Často slýchám, že si někdo užívá týrání mazlíčků a obecně ZVÍŘat. Já osobně to nechápu, ale chtěla bych vědět, jak se takovému člověku říká :)

Nejlepší odpověď
Rocker

Vylízanej k.etén
Doplňuji:
Jsem celkem tolerantní člověk,ale když někdo ubližuje zvířatům nebo dětem,tak bych střílel!

Další odpovědi
Ándré

Podle mého názoru kdo týrá nějakého živého tvora tak je to prostě SADISTA.

marci1

Řekla bych, že trýznitel.

Zdroj: http://www.mu­litvinov.cz/tryz­nitel-temer-ubil-stene-setra/d-432151/p1=57728

bolak

asi myslíš zoosadismus, resp. zoosadistu

Coliffe

Tyran

RyuzakiKate

Nazývala bych to sadismem nebo hyenismem…

kačííík

vylízanej ko.ot nesnáším když někdo trápí zvířata přála bych mu to co dělá těm zvířatům tak aby udělali jemu

anonym

Nejvíc se mi dere na jazyk výraz „vypatlané hovado“.
Kdo může vědomě chtít ubližovat, tak to v hlavě nemá v pořádku. Je to zrůdné a zralé dozorců z koncentráků. Je absolutně bezvýznamné, komu nebo čemu má taková zrůda chuť ubližovat.