bolak

Jak se řekne anglicky „žravá“, když chci bejt ha-ha vtipnej v angličtině?

Nedávno jsem hrál na jednom webu karty proti jinýmu hráči, ale museli jsem se bavit v angličtině, a na to já nemám slovní zásobu, takže nakonec vždycky jen elektronicky mlčím. Například jsem potřeboval anglický výraz pro „žravá“ v tomto smyslu:

  • on píše:(v překladu) „ha-ha, neudělal jsi ani bod“
  • já píšu:(v překladu) „ha-ha vyhrál jsem!!“
  • on píše:(v překladu) „to teda nevyhrál! NEUDĚLAL JSI ANI JEDEN BOD!!“
  • já píšu:(v překladu) „jenže já hrál žravou!!“

No, a tu žravou právě nevím jak přeložit do angličtiny. A pokud mi někdo pomůže, tak bych za to „já hrál žravou“ chtěl ještě přidat anglicky „héč“.

Dík.

Nejlepší odpověď
quentos

žravá dáma: „suicide checkers“, ekvivalent českého „héč“ je „So there!“