Michal Kole

Jak se ráno probíráte k životu po spánku, aby jste byli schopni fungovat hned brzy po probuzení v práci ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Studená sprcha a kotel kávy a přes zimu mě většinou čeká i pěší cesta do práce v chladu a to mě probere definitivně.

Další odpovědi
quentos

podobně jako Lucie, dám si kafe a studenou sprchu. Obyčejně pak ještě uháním jak blázen, takže kdybych ještě furt nebyl probuzenej, po tom maratonu určitě.

sevos

Hrnek čaje s citronem a jedu.

huxa

kafé, tak, jako lucijej. v zimě mi pomáhá vstávat, když mám v pokoji teplo (stačí 22 stupňů :))