kanylka

Jak se při hře počítají kostky?

Zdravim,připomente mi,prosim,jak se počítají kostky?hraje se se šesti,kolik je za postupku?a jak je to,když mám 4 stejne?násobí se body nějak?jak?díky moc

Nejlepší odpověď
Tomy

Ahoj, kostky se hrají se šesti a za postupku se počítá 1000, a např. čtyři 3 je to 600.
Akorát je změna ve čtyrech 1 ty jsou za 2000, jelikož tři jedničky jsou 1000.
Vždy když máš 3 stejná čísla, je to krát 100 ( 3kostky se 4 je 400 bodů) a když jsou 4 stejná čísla, tak je to krát 2, když je jich 5, je to krát 3.
Mi to ještě hrajeme tak, že když na jeden hod hodíš tři dvojice, tak je to 1000bodů.

Hře zdar.

Další odpovědi
blesk26

Zdravím, pravidla si můžete nastudovat na webu uvedeném ve zdroji … je tam snad všecho :)

Zdroj: http://kostky­.unas.cz/pravi­dla.php