huxa

Jak se přeinstalovává OS na mobilu?

Jestliže si budu chtít změnit na mobilu Android na Ubuntu, jak mám postupovat?

Odpovědi
Ryvas

Zaleží na tom co máš za telefon, a jestli to tvuj mobil bude podporovat což asi officialní cestou ne .. Navíc Ubuntu jako mobilní systém jestě nevyšel ,je ve fázi testování.. To znamená sleduj stránky http://forum.xda-developers.com/ Tam vše co bys mohl do budoucna hledat :D..

anonym

je jisté, že tento OS pojede především na technicky vyspělejších teleofnech, určitě se nesnažte ho zprovozňovat na levných šrotech typu Vodafone 845 nebo ZTE Racer 🙂 ty mají výkonu opravdu pomálu a ubuntu by se na tom asi zbláznilo 🙂

Přesně jak píše Ryvas, sledujte oficiální stránky xda fórum, ubuntu.com , askubuntu.com, pokud to půjde, tam se na to určitě objeví návod …
Doplňuji:
dnes je ale mobilní ubuntu zatím příliš mladý systém a pouštět se do něj tak zbrkle bych opravdu nedoporučoval, … vyladěný android je dnes daleko užitečnější a disponuje mnohem rozsáhlejší nabídkou aplikací i her