pes

Jak se predava SBD byt?

Mam rozsudek vzklidit byt do 3mesicu od pravni moci rozs. Kdy?Komu?se byt preda.Co s elektromerem,sta­vem- meraku- vody a mych veci zanechanych v byte,Kohoutky,kuchyn a.p.Mam ZL.na teto adrese a podnikam a co s obcankou? Nemam se kam prihlasit! Co s bankovnim uctem , postou- bez OP. DEKUJI.

Odpovědi
standa

Nepochybně se tento byt musí předat MAJITELI (kterým je SBD).

Buďte si jist, že k předání dorazí vycvičený úředník s SDB, který nezapomene na žádnou vámi zmiňovanou záležitost typu stavy měřidel energií ap. včetně stanoviska k vašemu úmyslu nechat v bytě nějaké vaše věci.

S tou adresou bych to osobně nehrotil a počkal si až si obstaráte nový podnájemní byt.

Teprve poté (s novou nájemní smlouvou) zajděte na obecní úřad, kde si na oddělení evidence obyvatel vše potřebné vyřídíte.

Až budete mít zaevidováno nové trvalé bydliště, tak pak obejděte všechny potřebné instutuce (banka, živnos.úřad, pošta, …)

Doporučuji však, abyste už TEĎ začal shánět nový podnájem !!!