HONZÍK

Jak se pozná, že jsem dospělý?

Jak mam poznat ze jsem dospělý?…Po fyzické i psychické stránce???

Odpovědi
anetadela1

Podle zákona v 18ti letech. Po fyzické stránce většinou chlapi mužněj v pubertě, tak kolem toho 17 – 20 roku. Záleží na typu postavy, genech atd… A duševně? Někteří co znám se chovaj jak děti ještě v 35 letech, ale jsou i tací kteří jsou opravdu dospělí už ve 20 letech. To záleží jak se chováš, jak se cítíš. To ti asi přesně nikdo nenapíše.