pepe88

Jak se pozná, že člověku hrabe?

?

Nejlepší odpověď
Kryšpín

Četl jsem v anglické verzi, údajně 97% lidí má menší psychickou či větší poruchu, převážná část se nechá zamaskovat.
Jinak Prof. Jiří Raboch má názor, za posledních dvacet let se počet psychicky nemocných pacientů zdvojnásobil, v Česku je přibližně 3 mil. občanů trpících poruchami.
Takže Pepe88, dle mého názoru, každému třetímu v české kotlině hrabe.

zjentek

Viděls už někde vyšinutýho cvoka, kterýho názory nebere nikdo vážně? Tak to je on, ten normální!