Avatar uživatele
maarketa

Jak se pozná otřes mozku u dítěte?

Dobrý den,chci se zeptat jak se pozná otřes mozku?malej mi dneska ze sedu spadnul na zada a třiskul se přitom do hlavy.Jen šok a za par sekund plakal.V bezvědomí nebyl ani nezvracel.Akorat byl unaveny a malatny,jenže den předtim moc nespal,půl noci byl vzhuru takže byl unavený už od rana.Taky ma teplotku 38, a asi mu rostou zoubky.Měl by teplotku třeba po otřesu?usínal 1,5 hodinky,pořad knoural:-(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5112 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

no myslím,že na tuto otázku Vám tu nemůže nikdo adekvátně odpovědět. Nejlepší by bylo zavolat na pohotovost a nechat si poradit od nich. Dle mého je to kvůli zoubkům,ale nebyla jsem u toho jak upadl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
FOG

Kdyz byli jeste mi synove mali,tak jsem je vozil v obyvacim pokoji na aute Tatra,urcite si je pamatujete – oranzove a hrozne rachotily,kdyz jely po betone.No a toho mladsiho jsem nechtene vyklopil.Plakal a nebyl k utiseni,tak jsme jeli na pohotovost,bylo to vecer a tam zjistili,ze ma zanet stredniho ucha.Proste se to tim narazem rozjelo.Doporucuji lekare.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gorouš

Neblázněte a okamžitě navštivte lékaře! Vy si opravdu myslíte, že odpovedi.cz vám v tomto vážném případě pomůžou? Tady jde o zdraví vašeho dítěte v budoucnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Mám docela obavy, že už jste měli dávno vyrazit na pohotovost.
Otřes mozku se i u dětí obvykle projevuje zvracením, ale pokud je slabší, dítě zvracet nemusí.
Pokud se teplota, respektive téměř horečka, dostavila až po pádu, tak to ani zdaleka nemusí být ze zoubků, ale náznak otřesu.

Také si nemyslím, že by tento server byl v podobné situaci nejvhodnější místo, kde se ptát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Promiňte, ale docela mi to přijde nezodpovědné čekat, co se z toho vyvine. Hned jste měla kontaktovat lékaře! Alespoň dětskou, jestli máte jet do nemocnice, nebo to není nutné. Nechápu! Ja osobně bych upalovala na pohotovost!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví