Denička 123

Jak se pozná na netu uchylák?

Nejlepší odpověď
marci1

Asi těžko. Nejlépe nebýt vůbec na sociálních sítích, nekomunikovat s cizími lidmi.
Podobná otázka : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-pozna-uchyl
Doplňuji:
Zrovna dneska je ve zprávách článek o úchylovi na netu. Nechci Tě strašit, ale i toto se může stát. ☹

Další odpovědi
Elssir

Je to dost obtížné.
Nejlépe podle drobností.
Např: budu se chovat az podezřele přátelsky. Pokusi se získat intimní informace.
Bude si hrát na nejlepšího přítele, co naprosto chápe vše co Vás trápí…
Ale stejne to není jisté. Tenhle tip lidi se umi chovat často dost nenápadne.

anonym

Na ´první pohled´- těžko.
😉
Ale mohou ti být nápadné jeho některé požadavky na

  • sdělení adresy
  • sdělování soukromých/in­timních informací
  • poslání fotek

😉
Jestliže máš pochyby, domluv se s rodiči.

Wiggle wig

Takhle :D http://2.bp.blog­spot.com/-wa49Tpi-sLI/Tud96dEAu­wI/AAAAAAAAD2k/jo_524A­Z1VQ/s400/fat+per­vert.jpg

BeruškaSedm.

Tak to nevím,ale pokud Ti někdo cizí píše jen tak přátelsky a pak chce po tobě jenom fotky,fotky,fotky tak to už taky trošku zavání. Každopádně nikdy nikomu fotku neposílej!!! Pokud Ti ta osoba co chce fotku pošle své foto-nevěř mu. Většinou si vygooglí ‚Krásní kluci‘ najde foto a přidá to. To se ale podle adresy dá rychle zjistit odkud fotku ‚vygooglil‘ a zda je jeho pravá.

KatkatkaW

Pořád píše, hrozně se vyptává a sám o sobě moc nemluví. Často mluví dvojsmyslně a používá smajlíky ;) a :P. Žádá o fotky. Otázky typu „pomůžeš mi?“, „nechceš se pobavit?“, „co máš právě na sobě?“, často zaonačené, že skoro nepoznáš o co mu jde… Neustálé komplimentování na cokoliv co uděláš…
Ale nemusí to vždycky být důkazy, samozřejmě. Třeba je jen divnej

mosoj

Jednej tak aby ti to mohlo být jedno.