Elk

Jak se posílá telefonem tzv. socka?

Nejlepší odpověď
www

Ve zdroji máš všechny operátory, kteří to umožňují.
Doplňuji:
Nevím, jak je to s virtuály, ale poněvadž spadají také pod tyto, mohlo by to fungovat stejně. Tedy teoreticky 🙂

Zdroj: www.finance.cz/zpra­vy/finance/246542-dosel-vam-kredit-reseni-existuje-a-nestoji-nic/

Další odpovědi
Melkor

u O2 je to 144čislotohoko­muchcešposlat­sos#
Doplňuji:
takže když chceš volat číslo 721731730 tak napíše 144721731739# a dáš volat..

Luciášek))

Myslím, že se tomu spíše říká „soSka“ , ale možná je to jen tady u nás, na západě.
Bohužel, operátor O2 dovoluje posílat tyto zprávy pouze pokud nemáte dostatečný kredit, zatímco u Vodafone lze posílat neustále ( to mě celkem vadí. )