Jak se počítá podpora v nezaměstnanosti po rodičovské dovolené ?

Dobrý den , chtěla bych se zeptat z čeho se mi bude počítat výše podpory, 3.2. mi končí rodičovský příspěvek a jdu se nahlásit na uřad práce.

Odpovědi
MacaM

Byla jsem na tom obdobně, ale mě skončila rodičovká loni. První 2 měsíce se bere 3435Kč, další 2 2748Kč a max 5měs. 2519Kč.

Pokud Váš manžel nebude dosahovat určitou výši platu, můžete žádat o přídavky na dítě, o příspěvek na bydlení, apod.
U nás to tak není, tak ani nevím, co všechno.

Veškeré informace Vám podají na Úřadu práce.