KatkatkaW

Jak se píšou uvozovky dole?

většinou to píšu jako dvě čárky, ale ,, a „ je dost velkej rozdíl…
Doplňuji:
nevím jak vám ostatním ale mně Alt + 0123 dělá {

Nejlepší odpověď
quentos

jak kde… v textových editorech stačí zmáčknout ty nahoře a ono je to automaticky hodí dolů. Pokud se tak nestane (a zároveň nejde psát české znaky), je zapnutá anglická klávesnice.
Pokud jde o psaní třeba příspěvků na zdejší server, tak to holt nejde :{/> než právě jako dvě čárky za sebou. To už je možná lepší je psát „po anglicku“ oboje nahoře.

Další odpovědi
Zbynas

ALT + 0132
Doplňuji:
Takže test: „ ,, „
ALT + 0133 = … = tři tečky
apod. a jde to :)))

anonym

Katko, ale Zbynas ti napsal Alt + 0132, a když to správně zadáš, tak to opravdu funguje: „

KatkaW

jo, už mi to došlo :) pardon a díky za pomoc

Sůwa

Katko…, nemáš tu nějak moc profilů?

anonym

Katka zřejmě nepochopila, že může svůj příspěvek doplnit v diskuzi a zřejmě ji na několikanásobný profil ještě nikdo neupozornil.
Katko, požádej admina o zrušení (deaktivaci) jednoho z těch profilů. Bere se to tu za podvádění.
A jinak – bylo mi jasné, žes přehodila čísilka, jinak bych ani nereagovala.