DaveR

Jak se nosí moč k doktorce?

Dobrý den,
dens se mi stala taková vtipná věc, při návštěvě doktorky se mě sestřička zeptala, jestli sebou mám moč (já myslel jestli v močovém měchýři) tak jsem řekl že ano. Ona mě požádala abych jí ji dal – následovala výměna nechápavých výrazů a potom jsem to šel udělat standartně.
Předpokládám, že očekávala, že mám sebou moč v nějakém pytlíku, tak se ptám, v čem se nosí moč k doktorce, proč a nějaký obrázek.
Děkuji!

Nejlepší odpověď
anonym

No moč se nenese určitě v kýblu,ale v čisté lahvičce po nějakých lécích nebo ji podobné.

Další odpovědi
Michal Kole

V lékárně lze koupit sterilní zkumavku.

Jako kluk se vyčůrat do zkumavky nebudeš mít problém, tvé mámy, či sestra nebo babičky už to bude horší ☹

kapka

Michale, vůbec nejlepší je chytat moč psovi. 😁
Jinak DaveR mě pobavil za deset bodů, kdyby to šlo. 😁

anonym

Psovi se chytá moč do hlubokého talíře,ale transportuje se k veterináři v jiném obalu.:D

kapka

Aby si veterinář nemyslel, že mu nesu polívku? 😁
A feně? Jak jí dám mezi nohy talíř? jde to? 😁 Dělám si srandu. Už jsem feně moč chytala, nevím už, do nějaké nádobky prostě. Ale specifický na tom je, že musíte zachytit ten správný okamžik. 😁